درمان انواع دررفتگی مفصل آرنج دست با فیزیوتراپی و ورزش

در رفتگی آرنج، باعث خارج شدن استخوان های ساعد یعنی رادیوس و اولنا از راستای صحیح خود می شود. در این مقاله به بررسی روشهای درمان آن می پردازیم.

دلایل و درمان بیماری آرنج تنیس بازان

بیماری آرنج تنیس بازان عبارت است از التهاب نواحی استخوانی آرنج که در این مقاله به بررسی کامل آن و روش های درمان این بیماری پرداخته ایم.

شایع ترین علت درد آرنج تنیس بازان یا تنیس البو

شایعترین علت درد آرنج، التهاب تاندون در قسمت بیرونی یا بیماری تنیس آلبو می باشد که در این مقاله به بررسی کامل آن می پردازیم.

درمان بدون جراحی آرنج تنیس بازان

يكي از روش های جديد در درمان سندروم آرنج تنيس بازان که در مرکز جامع توانبخشی و طب فیزیکی دکتر فرخانی از آن استفاده می شود شاک ويودرمانی است.

حرکات ورزشی در درمان آرنج تنیس بازان

بیماری آرنج تنیس بازان شامل التهاب نواحی استخوانی آرنج، عضلات، تاندونها و اپیكوندیل است. در این مقاله به علائم شایع آن پرداخته ایم.

بررسی مهم ترین علامت بیماری تنیس البو

التهاب تاندون عضلات خارج ساعد که ازبالای آرنج شروع می شود را تنیس البو می گویند. در این مقاله به بررسی علائم آن پرداخته ایم.

درد پشت آرنج دست و درمان های مختلف آن

درد پشت آرنج دست در اثر پارگی عضلات ساعد به وجود می آید چون به علت استفاده بیش از حد از عضلات و یا آسیب های جزئی، عضلات ساعد پاره می شوند.

هر آنچه باید در مورد درد آرنج بدانید

درد آرنج در اثر علل تاندونی عضلانی و یا استخوانی ایجاد می شود. در این مقاله به صورت کامل علائم و روش های درمان آن را بررسی کرده ایم.

بیماری های عضلانی که باعث ایجاد درد آرنج میشوند

درد آرنج یکی از علل شایع درد می باشد که در اکثر موارد به آن توجه نمی شود و یا فراموش می شود. در این مقاله به علت های مختلف این بیماری اشاره کرده ایم.