تشخیص و درمان انواع آسیب های تاندون دست

شایعترین آسیب تاندون دست پارگی آن است و شایعترین علت پاره شدن آن اصابت اجسام تیز و برنده است که در این مقاله به روشهای درمان این آسیب می پردازیم.

فیزیوتراپی در درمان بیماری های ارتوپدی

ارتوپدی شاخه ای از علم پزشکی است که شامل درمان بیماریها و اصلاح ناهنجاریهای مربوط به استخوان و مفاصل می شود که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

درمان های طب فیزیکی انحراف شست پا

انحراف شست پا سبب بیرون زدن توده های استخوانی در کنار پا شده که باعث درد در هنگام راه رفتن می شود. در ادامه مقاله به بررسی این عارضه می پردازیم.

بهترین متخصص ارتوپد در اصفهان

متخصص ارتوپد سعی می کند تا بااستفاده از روشهای جراحی و بدون جراحی به درمان مشکلات سیستم حرکتی بدن اهتمام ورزد. در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت.

علل و تشخیص انواع درد استخوان

گاهی علت درد استخوان واضح است مانند شکستگی و درمواردی هم ممکن است تشخیص علت درداستخوان نیازبه بررسی بیشتری داشته باشد که در این مقاله به آن میپردازیم.

دردهای اسکلتی عضلانی در کاربران رایانه

یکی از دردهای اسکلتی عضلانی که کاربران کامپیوتر را تهدید می کند، ناراحتی های مربوط به دست در حین تایپ کردن است که در این مقاله به آن میپردازیم.

فیبرومیالژیا یا دردهای مزمن عظلانی اسکلتی

یکی از انواع دردهایی که غالبا به دلیل کهنگی حالت مزمن دارد، بیماری فیبرومیالژیا یا دردهای اسکلتی عضلانی است که در این مقاله به علائم آن پرداخته ایم.

راهکارهای پیشگیری و بهبود دردهای اسکلتی و عضلانی

درد اسکلتی عضلانی به درد در عضلات، استخوان ها، رباط ها، تاندونها و اعصاب اشاره دارد که در این مقاله راهکارهایی را برای پیشگیری از آن گفته ایم.